Alexa Rank
Alexa Sıralama
        SEO
           
Kullanıcı Adınız
Şifreniz

Çalışma Esasları
Alexa Rank
Soru: Süper Trafik’in Amacı nedir?

Cevap: Süper Trafik web sitelerine gerçek ziyaretçiler sağlayan bir Network sistemidir.

Soru: Süper Trafik ziyaretçileri ne şekilde ve nereden gelmektedir.

Cevap: Süper Trafik ziyaretçilerinin %99’u Türkiye’den Network sistemine kayıtlı gerçek kişilerdir. 18 Yaş ve üzeri üyelerdir.

Soru: Süper Trafik ile gelen ziyaretçilerin yaş, şehir, eğitim durumları nedir?

Cevap: Süper Trafik üyelerinin profilleri sitemizde ziyaretçi profili menüsünde verilmektedir. Tüm üyeler 18 yaş ve üzeri Türkiye’de yaşayan, çoğunluğu lise- üniversite mezunu olan ağırlıklı olarak İstanbul, İzmir, Adana illerinde yaşayan gerçek internet kullanıcılarıdır.

Soru: Süper Trafik ziyaretçileri müşterimiz olabilir mi?

Cevap: Evet, Süper Trafik ziyaretçileri gerçek internet kullanıcıları oldukları için ziyaret ettikleri sitelerden ilgilerini çekenlere müşteri olmaktadırlar.

Soru: Süper Trafik Hizmeti almak için gerekenler nelerdir?

Cevap: Süper Trafik hizmeti alabilmek için web sitesi sahibi olmak gerekmektedir. Sonrasında Süper Trafik ücretsiz üyesi olmak ve arzu edilen trafik paketini seçtikten sonra, bedelini Nethizmet Hesabına yatırmış olmak gerekmektedir. Ayrıca üyelik panelinde otomatik olarak oluşturulan Süper Trafik kodunun web sitesinin ana sayfasına yerleştirilmesi gerekmektedir.

Soru: Süper Trafik kodunu web sitesine yerleştirmek neden zorunludur?

Cevap: Çünkü bu kod sayesinde web sitenize giriş yapan Süper Trafik ziyaretçilerinin sistem tarafından takibi ve panelinizde raporlaması sağlanmaktadır.

Soru: Süper Trafik Paketleri Alexa’da yükselmeye sebep olmakta mıdır?

Cevap: Evet, Süper trafik ile web sitenize giriş yapan ziyaretçilerin gerçek kullanıcılar olmaları dolayısıyla Alexa’ da müthiş bir yükseliş sağlamaktadır. Sitemizdeki referanslar menüsünden Süper Trafik ile Alexa’ da müthiş yükseliş sağlamış bazı referans sitelerini görebilir ve inceleyebilirsiniz.Referanslar

Soru: Süper Trafik Paketleri web sitesinin Arama motorları açısından yükselmesine ve değerlenmesine sebep olabilmekte midir?

Cevap: Evet, Süper Trafik ile sitelere ziyaret eden üyeler web sitelerine direkt olarak giriş yaptıkları için arama motorları bu gerçek ziyaretçilere çok önem vermekte ve direkt ziyaret değerini çok yükseltmektedirler. Böylece Arama Motorları bu kaliteli trafiği alan sitenin marka değerinin, marka bilinirliliğinin yüksek olduğunu düşünmekte ve arama motorlarındaki pozisyonunu iyileştirmektedir.

Soru: Web Trafik Paketlerinin farkları nelerdir?

Cevap: Web Trafik Paketleri Kırmızı1000, Sarı 2000, Yeşil 5000, Ziyaretçi paketi olarak tanımlanmıştır. İstenilen paketteki trafik günlük 50-100, 150- 200, 250-300, 500-600 gibi günlük ziyaretler seçilerek kullanılabilmektedir. Örnek olarak 2000 Sarı Paket seçildiğinde günlük 150-200 ziyaretçi istenirse 1- 15 Gün arası sürmektedir.

Soru: Alınan Trafik Paketi bittiğinde ne yapılmaktadır?

Cevap: Site Sahibi tekrar yeni bir paketi üyelik panelinden girerek talep etmekte ve ödemesini yaptığı zaman ek paket aktif olmaktadır.

Soru: Tavsiye edilen paket ve süreleri nelerdir?

Cevap: Web sitesinin paket kullanmadan önceki ziyaretçi trafiğine göre alınması gereken Süper Trafik Paketi ekibimizce tavsiye edilmektedir. Ancak kolay bir yöntem olarak ilk planda 1000 ziyaretçilik Kırmızı paket ile deneme amaçlı başlayarak sonrasında Alexa’daki iyileşme oranına göre aynı şekilde veya paket cinsini ve günlük ziyaretçi sayısını arttırmak daha doğru olmaktadır.

Soru: Süper Trafik sitemizde yer alan Platin Paket Özel nedir?

Cevap: Platin Paket çok özel bir uygulama olup web sitesine ve firmaya özel olarak tanımlanmaktadır. Bu konuda bilgi yalnızca telefon ile görüşmelerde verilmektedir.

Soru: Süper Trafik Üyeliği Ücretli midir?

Cevap: Hayır, Süper Trafik Üyeliği ücretsizdir. Sonrasında Paket talep edilirse yalnızca paket ücretleri yani web trafik hizmet bedeli alınmaktadır.

Soru: Süper Trafik Üyeleri hangi bilgilere ulaşmaktadır?

Cevap: Süper Trafik Üyeleri Panellerine kullanıcı adı ve şifreleri ile girmektedirler. Sonrasında kullanıcı bilgilerini görebilmekte ve değiştirebilmektedirler. Ayrıca Satın almış oldukları Süper Trafik Paketleri ile ilgili raporları anlık olarak izleyebilmektedirler. Ziyaretçi sayıları dolduğu zaman dilerlerse tekrar kolaylıkla ek trafik alabilmektedirler.

Soru: Süper Trafik SEO için neden önemlidir?

Cevap: Süper Trafik alan web siteleri şayet Arama Motoru Optimizasyonu yaptırmışlar ise, Süper Trafik onlara müthiş faydalı olacaktır. SEO’su uygun olarak yapılmış web sitelerinin Gerçek ziyaretçiler alarak Alexa Değerlerinin Yükselmesi, hitlerinin artması, kendilerinin Arama Motorlarında inanılmaz yükselmesine imkan verecektir. SEO yapılmamış siteler dahi Süper Trafik paketleri ile Alexa’da müthiş yükselmekte, hitleri artmakta ve Arama Motorlarında Yükselmektedirler.